FA | EN | AR
جمعه ٠١ تير ١٣٩٧
جمع بازديدكنندگان امروز: 81
جمع بازديدها تاكنون: 577744


بيانيه 22 بهمن

پایگاه مقاومت بسیج و روابط عمومی اداره کل پزشکی قانونی استان بمناسبت فرا رسیدن سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بیانیه ای صادر کرد.در این بیانیه آمده است :
اینک در سی و نهمین بهار آزادی ،ملت ایران به پیشرفت های خیره کننده ای درعرصه های مختلف علم و فناوری دست یافته است . پیشرفت هایی که در سایه ی خون جوانان رشید این مرز و بوم ، با تلاش دانشمندان پرتوان کشور در راستای رهنمود های مقام معظم رهبری و با اعتماد به نفسی که برخاسته از ایمان به خدا و ادامه راه امام خمینی (ره) و شهیدان انقلاب اسلامی است ، به وقوع پیوسته است .
22 بهمن سالروز تجلی عزت وغرور ملت ایران و رهایی آنها از چنگال ظالمان و نظام سلطه است، پزشكان و كاركنان اداره كل پزشكي قانوني استان مازندران ضمن گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر،دوشادوش آحاد مردم مسلمان و انقلابي با شرکت پرشور خود در راهپیمایی شكوهمند يوم ا... 22بهمن، وحدت ملی را به رخ جهانیان مي کشند و به آمریکا ، اسرائیل و دیگر کشورهای استکباری هشدار می دهند که پایشان را از گلیمشان فراتر نگذارند و بدانند که تا آخرین قطره خونمان پاسدار خون شهیدان و حافظ آرمان های امام خمینی (ره) و پیرو بی چون و چرای مقام معظم رهبری خواهیم بود .

تاریخ انتشار: ٢٠:٢٩ -1396/11/18 کد مطلب :٣٠٩٤٤
  نسخه چاپي

خروج

آمار

راهنمای خدمات

راهنمای مراکز

ارسال شکایات
نشانی: ساری، بلوار آزادي، انتهاي خيابان بعثت کدپستی: 4814841157
تلفن: 2298630، دورنگار: 2296612،
پیام کوتاه: 20001372